Piękna pogoda, dobra zabawa, wiele radości, nowe przygody i doświadczenia.

Tak można powiedzieć o naszym sobotnim wyjeździe 12 października 2019!

Cała 2. Gromada Rybnicka pojechała do Dream Parku w Ochabach!
Naszą zbiórkę wyjazdową rozpoczęłyśmy od APELU już w środku Parku. Zaraz po Apelu rozpoczęła się GRA w PARKU MINIATUR, każda Szóstka mogła wykazać się orientacją w terenie, kiedy musiały szukać odpowiedzi na rozwiązane wcześniej zagadki, rebusy czy krzyżówki. Dlaczego krzywa wieża w Pizie jest krzywa? Albo dlaczego Big Ben zatrzymał się? A może dlaczego Tadź Mahal to Świątynia Miłości? Właśnie na takie pytania i wieeeeeeeele innych Wilczki szukały odpowiedzi! Poradziły sobie ŚWIETNIE! udało się prawie wszystkie zagadki rozwiązać!
Po wyczerpującej grze przyszedł czas na chwile wytchnienia na Skale Narady, gdzie wilczki rozmawiały z Akelą o szacunku do nauczycieli!
Po Skale Narady i zjedzeniu batoników przyszedł czas na inne atrakcje. Najpierw zobaczyliśmy DOM DO GÓRY NOGAMI, ale kręciło nam się w głowie! Później Akela i przyboczne zabrały nas do Mini Parku Linowego, gdzie mogłyśmy pokonywać różne przeszkody, a przede wszystkim świetnie się razem bawić! Zaraz potem wilczki bardzo chciały pójść do Prehistorycznego Oceanarium, gdzie zobaczyłyśmy ryby i krokodyle, które żyły za czasów dinozaurów. A poteeem… przeżyłyśmy ATAK REKINA! Po tylu emocjach przeszliśmy przez Park Dinozaurów i skierowaliśmy się do GABINETU LUSTER!
To była świetna atracja dla Wilczków jak i dla Akeli i przybocznych, bo jak okazało się wydostanie się z niego to niełatwe zadanie! Po tylu przygodach nasza wycieczka dobiegła końca…
To był naprawdę piękny czas w promieniach słoneczka i radości Wilczków!

Ze wszystkich sił!